משלוח חינם* עם שליח עד הבית !!!          *אפשרות של איסוף מבית הלקוח במקרה של החזרות או החלפות !!!            טלפון: 03-6414383

שמלת אמא של הכלה - כל השאלות והתשובות

שמלת אמא של הכלה - כל השאלות והתשובות

לחתונה של הבת שלך, את תצטרכי ללבוש שמלה מדהימה. הנה כללי לבוש לאמא של הכלה – עשי ואל תעשי:

אמא, יש לך כאב ראש מכל דרמת השמלה הזאת?

לפני שאת הולכת לקנות את שמלת "אמא של הכלה" שלך, הקלי את דעתך עם טיפים לכללי התנהגות ולבוש מתאימים: 

שמלת אמא של הכלה

 

שאלה: מה פרוטוקול קניית השמלה לאימהות?

תשובה: זה מקובל לאמא של הכלה לרכוש שמלתה קודם. בחירתה נועדה להכתיב בעדינות מה אמו של החתן תלבש. עם זאת, גישה זו יכולה להיות קצת מיושנת, שלא לדבר על קצת לא מציאותית. העצה שלנו: פשוט להקשיב לסביבה, ולנסות להיות גמיש. זה לא תחרות.

 

שאלה: כאשר האמא של הכלה קונה את שמלתה, האם חובתה "להודיע" בנימוס לאמו של החתן?

תשובה: כללי התנהגות חברתיים מסורתיים אומרים "כן". מצופה ממנה להודיע לאמו של החתן (כנראה כדי למנוע התנגשות צבעים, לבוש יותר מדי מפואר, או גורמי אופנה אחרים.) ובעוד זאת עצה בהחלט טובה, זאת לא דרישה, במיוחד אם את מודאגת מלהראות כשתלטנית או בוסית מדי. יתר על כן, אמו של החתן יכולה באמת להעריך - ואפילו לצפות - הודעה כזו מראש. את יכולה לבקש בעדינות מהבת שלך להעביר לה את הפרטים, או, טוב יותר, להתקשר אליה בעצמך. נסי להישמע כידידותית ולא-טריטוריאלית ככל האפשר: "סוף סוף מצאתי את שמלה שמתאימה לי! האם את יודעת כבר מה את לובשת?" רוב הסיכויים שאמו של החתן תרצה לדעת יותר. כמובן, היא עשויה להיות אדישה לחלוטין, אבל אם זה יקרה, אל תתרגשי – את עשית את שלך.

 

שאלה: האם האמא של הכלה צריכה להודיע על השמלה גם לאמו החורגת של החתן (במקרה ואביו נישא מחדש), או שהיא צריכה לפנות רק לאמו של החתן? 

תשובה: מצבים משפחתיים במשפחות עם הורים גרושים יכולים להיות מעט דביקים. אל תדאגי לגבי האמא החורגת של החתן. החתן יידע אותה בעצמו מה את (ואמא שלו) לובשות. את מסתכנת בפגיעה באמו של החתן אם את באופן רשמי מערבת את אשתו של בעלה לשעבר בתכנית המשחק.

 

שאלה: מה הן מגבלות הצבע לגבי שמלת האמא של הכלה?

תשובה: באופן מסורתי, הימנעות משמלות ממשפחת צבעי השנהב, צבעי הלבן, וצבעי השמפניה (התואמים את שמלת הכלה), הוא הסטנדרט. יש החושבים ששחור זה בנאלי מדי אבל אנחנו חושבות ששחור הוא קלאסי, אופנתי, ופורמלי. יש החושבים שאדום זה בולט מדי אבל אנחנו יודעות שיש שמלות אדומות מדהימות שנעשו בטוב טעם. בשורה התחתונה? לפני שאת מתחילה בקניות, דברי עם הכלה. היא עשויה להיות מאוד רגישה לנושא הצבע או אדישה לחלוטין. אם היא זורמת, נסי לחשוב על צבעים מאופקים אך מכובדים - כסף, בורדו, שחור מעורב ומשפחות הכחולים.

 

שאלה: כאשר מדובר בבחירת השמלה של האמא של הכלה, כמה חשיבות יש למה שהכלה אומרת?

תשובה: בהחלט יש להתייעץ בצבע - ייתכן שיש לה בעיות עם גוונים מסוימים (לבן, אדום. היא יכולה לתת גם רעיונות על סגנון, אורך, ורשמיות. נסי לכבד את הבקשות שלה - דעתה צריכה להיות לך חשובה מאוד, ואם היא רוצה אותך בשרוולים ארוכים או אם היא הכי אוהבת אותך בצבע מסויים, מה הנזק בלהקשיב לרצונותיה? קחי את הנחיותיה בחשבון בעת הקניה, אבל הכי חשוב  שגם שמלתך תעשה גם אותך מאושרת.

 

שאלה: כמה זמן מראש צריכה האמא של הכלה לרכוש את שמלתה?

תשובה: התחלי בסבב הקניות בהקדם האפשרי. אם את חייבת לדחות את זה (אולי את מנסה לרזות את או סתם חרדה מקניות באופן כללי), כווני למצוא את השמלה שלך לפחות חודש לפני החתונה. אנחנו יודעים שאת תגיעי לזה בסופו של דבר – אבל רק תבטיחי לתת לאמא של החתן את האישור שהיא יכולה להתקדם בלעדיך רק וליידע את הכלה על ההתקדמות שלה.

 

שאלה: האם האמא של הכלה צריכה להתלבש מפואר לחתונה, גם אם זה לא הסגנון שלה?

תשובה:  אם זה חתונת ערב, את תצטרכי להתלבש יותר מהרגיל. את לא רוצה להיות בולטת  או להופיע בצורה לא מכובדת. אבל זה לא אומר שאת צריכה  ללבוש נצנצים, סאטן או קטיפה עם אבנים נוצצות. יש הרבה שמלות עדינות בעלות מראה פורמלי, שם בחוץ. היצמדי למה שאת אוהבת ומצאי תלבושת (מכנסיים זה גם בסדר!) שהיא יפה, קלה, ואלגנטית - מושלמת לסגנון שלך.

 

שאלה:האם האמא של הכלה יכולה ללבוש שמלת סטראפלס מיני צמודה? האם יש דבר כזה להראות יותר מדי צעירה או סקסית?

תשובה: באופן כללי אנחנו חושבות  שמגיע לך ללבוש שמלה סקסית אגדית אם את יחסית צעירה וחתיכה, אבל מצד שני, אנחנו תוהות איך הכלה תרגיש. אם היא תומכת, לכי על זה! אבל אם הבת שלך נראית מודאגת לגבי זה ש "אמא" תגרום לראשים להסתובב, ושהיא לא פועלת בהתאם לגילה, והיא מתעצבנת על כך, תני לה להיות אנוכית. זה היום שלה, לא שלך. חוץ מזה, את לא מוגבלת –את לא צריכה להתלבש מרושלת או שמרנית מדי . זה די אפשרי להיות זוהרת מבלי לנפנף בנוצות.

 

והנה במיוחד בשבילך, אספנו את מיטב השמלות שלנו שאנחנו ממליצות לשמלת "אמא של הכלה". תהני !! :

לעמוד

קבע כיוון עולה
דף:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

פריטים 1 עד 18 מתוך 163 פרטים

לעמוד

קבע כיוון עולה
דף:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

פריטים 1 עד 18 מתוך 163 פרטים

  טוען...